ru
Ru
En
fa
Fa
255px-Flag_of_Iran.svg

تلفن دفترمرکزی ۰۲۱-۲۹۳۲

نحوه ساخت یک کانکس حمل و نقل خانه با کمترین بودجه

یکی از رایج ترین دلایل برای اینکه مردم می خواهند یک کانکس حمل و نقل بسازند، این است که آنها می توانند بسیار کم هزینه باشند. با این حال، نباید این طور فکر کرد که قیمت ساخت ساندویج پانل حمل و نقل خانه، تنها دلیل زندگی افراد در آن است. از دلایل دیگری که می توان به زندگی در کانکس خانگی اشاره کرد، اشاره به مواد بازیافت شده و کمک به حفظ محیط زیست است. برای ساخت یک کانکس حمل و نقل خانگی با بودجه بسیار کم، شما باید باهوش باشید و دقیقا بدانید که کجا می توانید صرفه جویی کنید و با پولی که پرداخت می کنید بهترین نتایج را به دست بیاورید.

می خواهید بدانید که چگونه در صرفه جویی در هزینه باهوش عمل کنید؟ پس ادامه مقاله را بخوانید…

برنامه ریزی، برنامه ریزی و برنامه ریزی

اگر می خواهید که یک کانکس خانگی را با یک بودجه کم بسازید، اولین کاری که باید انجام دهید برنامه ریزی خوب است.

اگر طرح خود را ترسیم نکرده باشید، پس چگونه خواهید فهمید طرحی که در نظر دارید خوب عمل می کند یا نه؟

شما در طول روند ساخت و ساز امید دارید که بهترین ها را بدست بیاورید. این راه درستی برای ساخت یک خانه نیست و احتمالا در طول فرآیند با مشکلات جدی مواجه خواهید شد. دو عنصر کلیدی برای برنامه ریزی وجود دارد. اول، برنامه ریزی بودجه است. تصمیم بگیرید که چقدر پول برای ساخت خانه جدید خود باید صرف کنید. دومین نکته این است که دقیقا مشخص کنید این است که چه چیزی می خواهید بسازید. چند اتاق خواب در خانه شما وجود دارد؟ چند حکایت در مورد آن وجود دارد؟ آیا شما خانه جدید را با کانکس جدید می سازید یا اینکه از کانکس موجود استفاده می کنید؟

فقط با یک برنامه کامل می توانید امیدوار باشید که خانه خود را با یک بودجه کم بسازید.

اشتباهات بچه گانه را مرتکب نشوید

ساده ترین را برای صرف پول بیشتر هنگام ساخت خانه جدید، اشتباهات بچه گانه است. شایع ترین اشتباه در کانکس خانگی حذف بیش از حد فولاد از کانکس ها در زمان اصلاح آن ها است. شما می دانید که چرا مرد فولاد را بیش از حد حذف می کنند؟ به دلیل اینکه به درستی برنامه ریزی نکرده اند و نمی دانند که دقیقا چه چیزی را می خواهند. هیچ چیز بدتر از هدر دادن موادی که برای آن هزینه کرده اید، نیست، مخصوصا وقتی که شما بودجه کمی دارید.

کدام کانکس ارزان ترین برای ساخت است؟

یکی از بزرگترین هزینه ها در هنگام ساخت یک کانکس حمل و نقل خانگی، خرید کانکس است. انتخاب کانکس مناسب با بودجه، کلید موفقیت پروژه شما است. اول باید تصمیم بگیرید که از کانکس جدید می خواهید استفاده کنید یا از کانکس حمل و نقل موجود. هر حال حاضر، هیچ قاعده سخت و سریعی برای این که چه نوع کانکسی بخرید، وجود ندارد. اما چند نکته است که می توانید از آن ها استفاده کنید.

اول، تنها کانکس حمل و نقل دسته دومی را بخرید که آن را دیده باشید و از سالم بودن آن مطمئن هستید.

دوم، تنها کانکس جدید یا دسته دومی را خریداری که توسط برند تجاری معتبری ساخته شده اند. به این صورت می توانید از کیفیت ساخت آن مطمئن باشید.

کجا می خواهید پول خود را هزینه کنید

یک راه عالی برای کمک به کاهش هزینه ساخت این است که بیشتر پول را برای چیزهای صرف کنید که نمی توان آن ها را عوض کرد. به مثال زیر در این مورد توجه کنید.

مثلا باید بهترین کانکس حمل و نقل ممکن را خریداری کنید و در آن صرفه جویی نکنید، زیرا شما نمی توانید کانکس را جایگزین یا تغییر بدهید. اما می توانید برای لوازم آشپزخانه، فرش و رنگ پول کمتری بپردازید، زیرا این موارد را می توان خیلی راحت تغییر داد.

یک راه عالی دیگر برای صرفه جویی در هزینه، استفاده از مصالح ساختمانی است که نیاز به نگهداری کم دارند. مثال سقف فلزی که پس از نصب نیاز به نگهداری و تعمیر بسیار کمی دارند. اما نباید سعی کنید که در بخش های ساختاری صرفه جویی کنید. چون شما می خواهید خانه ای داشته باشید که بتوان در آن زندگی کرد.

پیگیری هر هزار تومان پرداخت شده

ممکن است که پیمانکاران از روی درست متوجه نشدن صحبت های شما هزینه های اضافه ای را تحمیل کنند. برای اینکه این مشکل به وجود نیایید باید پیگیری کنید که چرا و به چه منظور پیمانکار از شما طلب پول کرده است، تا اگر خواستید در آن بخش کمتر هزینه کنید، پیمانکار متوجه موضوع شود. شما باید فقط هزینه های برنامه ریزی شده و غیر منتظره را تضمین کنید و نه هزینه های اضافه، تا بتوانید یک خانه بسیار ارزان قیمت بسازید.

 

یکی از رایج ترین دلایل برای اینکه مردم می خواهند یک کانکس حمل و نقل بسازند، این است که آنها می توانند بسیار کم هزینه باشند

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
Open chat