ru
Ru
En
fa
Fa
255px-Flag_of_Iran.svg

تلفن دفترمرکزی ۰۲۱-۲۹۳۲

خصوصیات ساندویچ پانل دیواری طرح آجر

در این مطلب از وب سایت کبیر پانل قصد داریم تا اطلاعاتی را در مورد ساندویچ پانل دیواری طرح آجر در اختیارتان قرار دهیم.

ساندیچ پانل دیواری طرح آجر چیست؟

آیا تا به حال چیزی در مورد ساندویچ پانل دیواری طرح آجر شنیده اید؟

این نوع ساندویچ پانل ها بر خلاف نام خود، در ساخت آن ها از آجر استفاده نشده است و به این دلیل ساندویچ پانل آجری نام گرفته اند که از برچسب های آجری سه بعدی و نه خود آجر در آن ها استفاده شده است.

به طور کلی میتوان گفت که همان ساندویچ پانل های موجود در بازار است؛ منتها با این تفاوت که در آن ها از برچسب های آجری سه بعدی استفاده کرده اند. این ساندویچ پانل ها صرفا در در نوع دیواری موجود هستند و چیزی به نام ساندویچ پانل سقفی طرح آجر در بازار وجود ندارد.

مشخصات فنی ساندویچ پانل طرح آجر

  • از نظر نوع مواد به کار رفته و ساختار ، مشابه سایر ساندویچ پانل های موجود در بازار است. این نوع پانل ها نیز از دو لایه ورق و یک لایه عایق تشکیل شده است.
  • استفاده از برچسب سه بعدی طرح آجر
  • در قسمت میانی و هسته ساندویچ پانل از فوم پلی یورتان استفاده کرده اند.
  • از طراحی خاص و منحصر به فرد ساندویچ پانل های پیچ مخفی در آن ها استفاده شده که سبب میشود که اجزای زیرین ساندویچ پانل دیده نشود و زیبایی دوچندانی به مکان مورد نظر شما ببخشند.

ابعاد پانل طرح آجر

ابعاد خاصی را نمیتوان برای این نوع پانل ها گفت و شما بنا به ابعاد مکانی که می خواهید در آن از پانل طرح آجر استفاده کنید میتوانید ابعاد مورد نظر خود را سفارش دهید.

مزایا و نقاط مثبت پانل

این ساندویچ پانل نیز مانند سایر انواع ساندویچ پانل ها سبک وزن، عایق پذیر، مقاوم در برابر ضربه و خوردگی و… است و بنا به طرحی که روی ساندویچ پانل دیواری کار شده میتوانید بسته به نوع سلیقه ای که دارید، با استفاده از این نوع پانل ها زیبایی خاصی به مکان مد نظر خود ببخشید.

تنوع زیادی در طرح و رنگ دارند و همین امر دست شما را باز میگذارد تا با توجه سلیقه و نوع مکان مورد استفاده از این پانل ها، رنگ دلخواه را جهت زیبایی بخشیدن به مکان مد نظر انتخاب کرده تا تکنسین های حرفه ای کبیر پانل در کوتاه ترین زمان ممکن ساندویچ پانل مورد سلیقه شما در موقعیت مکانی که میخواهید با مناسب ترین قیمت برای شما نصب کنند.

مشخصات فنی ساندویچ پانل طرح آجر

کاربرد ساندویچ پانل دیواری طرح آجر

از این نوع ساندویچ پانل ها می توان در مکان های مختلف و با ابعاد متفاوت استفاده کرد. از این نوع ساندویچ پانل ها می توان در پانل ها ، در اتاق های حمل بار ، مناطق مسکونی، ساخت انواع سوله ها، پارتیشن بندی، دیوارکشی داخل ساختمان و… استفاده کرد.

به دلیل استفاده از فوم پلی یورتان در قسمت میانی این پانل ها، خاصیت نسوز دارند و در برابر آتش سوزی احتمالی مقاومت بسیار بالایی داشته و مانع از گسترش آتش سوزی میشوند.

قیمت پانل دیواری طرح آجر

قیمت این نوع پانل ها بسته به ابعاد مکان مورد استفاده، نوع مواد به کار رفته در آن ها و شرایط بازار میتواند متفاوت باشد و نمیتوان قیمت ثابتی را برای آن مطرح کرد.

سخن آخر

در این مقاله با ساندویچ پانل طرح آجری و، مزایا و کاربردهای آن آشنا شدید. بسته به مکانی که میخواهید از این طرحواره های زیبا و چشم ونواز استفاده کنید میتوانید میتوانید بر اساس مشخصات مد نظرتان اپانل طرح آجر را با رنگ و ابعاد مد نظر خود سفارش دهید.

این نوع پانل ها فقط در نوع دیواری موجود بوده و نوع سقفی آن در بازار موجود نیست و بسته به ابعاد و متریال مورد استفاده در آن ها قیمت آن ها نیز میتواند متفاوت باشد.

این نوع پانل ها تمام خصوصیات و مزیت های سایر  انواع ساندویچ پانل ها مثل مقاومت در برابر خوردگی و رطوبت و دما، عایق پذیری، وزن سبک و…. را داراست و شما از این نوع پانل ها نیز بسته به نوع طرحی که در آن به کار رفته میتوانید در مکان مناسب و مدنظر خود استفاده کرده و زیبایی دوچندانی به موقعیت مکانی که در آن حضور دارید ببخشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای
Open chat