ru
Ru
En
fa
Fa
255px-Flag_of_Iran.svg

تلفن دفترمرکزی ۰۲۱-۲۹۳۲

قیمت ساندویچ پانل

به دنبال قیمت ساندویچ پانل هستید؟! احسنت به این حسن انتخاب شما! امروزه استفاده از ساندویچ پانل ها برای پوشاندن سقف ها و دکوراسیون ساختمان ها بسیار افزایش پیدا کرده. اگر مایل به خرید ارزان و به صرفه ی ساندویچ پانل سقفی مناسب برای ورزشگاه، کارخانه و به طور کلی ساختمان های خود هستید، با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا با این مصالح ساختمانی پر طرفدار و محبوب بیشتر آشنا شوید!

انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ها بر اساس لایه های تشکیل دهنده، کاربرد، ضخامت لایه ها و عایق هایشان طبقه بندی می شوند. مهم ترین و پر کاربرد ترین ساندویچ پانل ها، ساندویچ پانل های سقفی و ساندویچ پانل های دیواری هستند. به طور کلی ساندویچ پانل ها در انواع ساندویچ پانل دیواری، ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل سردخانه ای، یاندویچ پانل کلین روم به بازار عرضه می شوند‌.

انواع ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل های دیواری شامل ساندویچ پانل دو رو ورق،ساندویچ پانل دیواری پنج پنهان، ساندویچ پانل دیواری یه رو ورق و ساندویچ پانل های خاص هستند.

انواع ساندویج پانل های سقفی

ساندویچ پانل های سقفی نیز به دو دسته ی کلی ساندویچ پانل های شادولاین و ساندویچ پانل های طرح آردواز تقسیم بندی می شوند‌. ساندویچ پانل های شادولاین نیز مدل های مختلفی دارند که بر اساس شرکت سازنده در پنج دسته قرار می گیرند: ساندویچ پانل سقفی مدل اسپانیایی، ساندویچ پانل سقفی مدل ایتالیایی، ساندویچ پانل سقفی مدل ترکیه، ساندویچ پانل سقفی‌ مدل آلمانی و ساندویچ پانل سقفی مدل نروژی. ساندویچ پانل طرح آرداواز نیز به دو دسته ساندویچ پانل طرح آرداواز مدل تولیپس و ساندویچ پانل طرح آرداواز مدل آیریس تقسیم می شوند. هر کدام از این ساندویچ پانل های سقفی با توجه به لایه های به کار رفته در آن ها،‌ کاربرد و استفاده های متفاوتی نیز دارند. بر همین اساس نیز قیمت ساندویچ پانل می تواند متغییر باشد! کیفیت های متفاوت، کاربرد ها، لایه ها و عایق های گوناگون تاثیر زیادی بر قیمت ساندویچ پانل مد نظرتان دارند!!

ساندویچ پانل چه کاربردی دارد؟!

برای اطلاع دقیق از انواع ساندویچ پانل در ابتدا بهتر است با کاربرد آن کاملا آشنا باشید تا بدانید کدام ساندویچ پانل برای شما مناسب تر است. در گذشته از ساندویچ پانل ها بیشتر در ساخت و ساز هواپیما ها و قطار ها استفاده می شد. اما اکنون به علت مقاومت بسیار بالا و طول عمر فوق العاده ای که دارند در سقف پوش ساختمان ها،‌ سوله های صنعتی، کارخانه ها، ورزشگاه ها،‌ نگهبانی های سیار، پایگاه های امدادی و… استفاده می شوند‌.

بیشتر بخوانید:ساندویچ پانل PVC

مزیت های ساندویچ پانل چیست؟!

به طور کلی ساندویچ پانل ها، در برابر رطوبت، برودت، گرما، حرارت و صدا عایق هستند. از طرفی ضد زلزله بودن، مقاومت و استحکام آن ها نیز باعث افزایش طول عمر مفید ساختمان ها می شوند‌. سبک و کم وزن بودن ساندویچ پانل ها نیز باعث کاهش وزن کلی ساختمان ها می شود. طرح، رنگ و تنوع ترکیب رنگ های ساندویچ پانل ها در قیمت ساندویچ پانل اثر گذار است. با انتخاب ساندویچ پانل مناسب ساختمان خود می توانید آن را خیلی ارزان و راحت تهیه کنید!

سخن پایانی

یکی از مهم ترین نکات در هنگام ساخت و ساز و استفاده از ساندویچ پانل ها قیمت ساندویج پانل است. همه ی ما مایل به خرید ارزان و مقرون به صرفه هستیم و از طرفی می خواهیم بدون دردسر و با کمترین هزینه جنسی با کیفیت و کاربردی را تهیه کنیم. ساندویچ پانل ها در دهه های اخیر جزء‌ پر فروش ترین مصالح ساختمانی شده اند‌‌.

کاربرد های فراوان، کیفیت بالا، افزایش طول عمر ساختمان ها، تنوع طرح و رنگ و مزیت های بی نظیر ساندویچ پانل ها در سال های اخیر، محبوبیت آن ها را چند برابر کرده است. منتها اگر بخواهید از قیمت دقیق ساندویچ پانل مورد نظرتان مطلع شوید در ابتدا باید بدانید که کدام نوع از ساندویچ پانل برای ساختمان، کارخانه، سوله ی صنعتی، ورزشی و به طور کلی املاک شما مناسب هستند. پس از انتخاب نوع ساندویچ پانل مورد نظرتان، تحقیق و جست و جو در رابطه با قیمت ساندویچ پانل را می توانید آغاز کنید. مسلما داشتن اطلاعات و شناخت کافی از محصولات قبل از خرید می تواند کمک‌ شایانی برای خرید ارزان و مقرون به صرفه ی اجناس شما کرده باشد!

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
Open chat